Home > ABF Honour Boards > National Open Teams

National Open Teams

National Open Teams
2017 (M.T.Lavazza) Alejandro Bianchedi Dennis Bilde Norberto Bocchi Georgio Duboin
Agustin Madala Antonio Sementa
2016 (M.T.Lavazza) Alejandro Bianchedi Dennis Bilde Norberto Bocchi Georgio Duboin
Agustin Madala
2015 Andy Braithwaite Pauline Gumby Warren Lazer Matthew McManus Ian Robinson
Michael Ware
2014 Ishmael Del’Monte Adam Edgtton Nye Griffiths Peter Hollands Andy Hung Liam Milne
2013 Ishmael Del’Monte Howard Melbourne Peter Newman Matthew Thomson
2012 David Beauchamp Andy Braithwaite Peter Newman Matthew Thomson Nathan Van Jole
2011 Martin Bloom Paul Gosney Sartaj Hans Tony Nunn Andrew Peake
2010 Richard Brightling Arjuna DeLivera Matthew McManus Ian Robinson Ian Thomson
Michael Ware
2009 I.Del’Monte P.Gill M.Green S.Hans H.Horwitz T.Nunn
2008 C.Balicki P.Gill M.Green H.Horwitz A.Peake A.Zmudzinski
2007 B.Brogeland E.Erichsen P.Gill R.Grynberg D.Stern L.Stern
2006 E.Otvosi M.Borewicz J.Pszczola J.Russyan J.Stepinski M.Szymanowski
2005 S.Browne I.Del’Monte K.Dyke R.Fruewirth C.Rothfield J.Rothfield
2004 M.Bakara J.George B.Polii J.Tontey F.Waluyan G.Watulingas
2003 J.Lester G.Lorentz P.Marston S.Burgess P.Lambardi A.Bach
2002 A.Braithwaite A.Turner L.Wright G.Hallberg M.Cornell R.Jedrychowsky
2001 M.Lavazza N.Bocchi G.Duboin G.Ferraro A.Versace P.Russo
2000 B.Neill M.Hughes P.Gumby W.Lazer B.McDonald A.Walsh
1999 B.Noble G.Bilski T.Brown P.Gue A.Peake
1998 S.Burgess M.Cornell D.Crombie B.Jones P.Marston M.Mayer
1997 D.Sacul T.Asbi F.Karwur S.Panelewen G.Watulingas
1996 D.Sacul F.Karwur S.Panelewen G.Watulingas
1995 D.Sacul F.Karwur H.Lasut E.Manoppo S.Panelewen G.Watulingas
1994 P.Marston S.Burgess D.Middleton Z.Nagy T.Seres G.Smolanko
1993 A.Reiner S.Burgess D.Middleton Z.Nagy T.Seres G.Smolanko
1992 J.Roberts R.Brightling S.Lester S.Snow M.Thomson
1991 E.Otvosi S.Burgess R.Richman J.Borin Z.Nagy G.Smolanko
1990 J.Roberts M.Thomson B.Glubok G.Eggins J.Lowe
1989 M.Cornell L.Wright A.Braithwaite A.Taylor
1988 M.Cornell L.Wright K.Boardman A.Taylor
1987 M.Watson M.Borewicz J.Lester P.Marston M.Courtney P.Wyer
1986 R.Smilde T.Seres D.Anderson Z.Nagy
1985 B.Neill P.Fordham E.Griffin M.Hughes A.Walsh D.Zines
1984 G.Lorentz J.Lester S.Burgess P.Marston P.Gill R.Klinger
1983 F.Theeman S.Browne S.Burgess P.Marston B.Neill A.Walsh
1982 M.Watson M.Borewicz J.Lester A.Marcovics M.Stampf P.Wyer
1981 T.Seres R.Cummings G.Lorentz P.Lavings W.Jacobs D.Smith
1980 T.Bourke J.Lathbury P.Schroor W.Scott R.vanRiel
1979 W.Scott T.Bourke R.Cook C.Hughes G.Kilvington R.vanRiel
1978 T.Brown M.Shieff J.Newman C.Hughes K.Hume A.Kanetkar
1977 R.Smilde P.Lavings T.Seres A.Reiner R.Richman N.Mathieson
1976 R.Smilde P.Lavings A.Reiner R.Richman T.Seres
1975 R.Klinger P.Lavings N.Mathieson A.Reiner R.Richman
1974 R.Cummings D.Howard T.Seres R.Smilde
1973 E.Auerbach M.Hitter G.Lorentz O.Minc